HODOČAŠĆE U LURD

Naša župa u povodu 20. godišnjice smrti Mons. Ivana Muhtina organizira Hodočašće u Lurd. Polazak je 3.10. u petak iz Rijeke.

Raspored Hodočašća:
 3.10. petak - Polazak iz Rijeke u 6:00 sati ispred crkve Sv. Terezije, Martina Kontuša 49, Podvežica Rijeka.
Schio -Dolazak u Schio Italija, sv. Misa. Razgledanje. Polazak za Torino. Smještaj, večera, noćenje.
4.10. subota - Torinio - doručak, Sv. Misa, razgledanje Turinskog platna, polazak za Lurd. Dolazak, smještaj, večera, noćenje.
5.10. nedjelja - Lurd - Duhovni program dana - Puni pansion.
6.10. ponedjeljak - Lurd - Duhovni program dana - Puni pansion.
7.10. utorak - Lurd - Sv. Misa, doručak, polazak za Ars-sur-Formans. Dolazak, smještaj, večera, noćenje.
8.10. srijeda - Sv. Ivan Vianej Ars-sur-Formans - doručak, odlazak za Biella Italija. Dolazak, smještaj, razgledanje, večera, noćenje.
9.10. četvrtak - Ars-Sur-Formans - Sv. Misa, doručak, odlazak za Biella Italija. Dolazak, smještaj, razgledanje, večera, noćenje.
10.10. petak - Biella - Sv. Misa, doručak, razgledanje, polazak za Hrvatsku. Dolazak u Rijeku u kasnim večernjim satima.

CIJENA PUTOVANJA:390 EUR

Uklučuje:
1 - Prijevoz modernim i udobnim autobusom
2 - Smještaj na bazi 4 polupansiona i 3 puna pansiona
3 - Osiguranje Kvarner
4 - Prati nas vlč. Ivan Šarić žk. kao duhovni vođa
5 - Svi zainteresirani mogu se prijaviti kod:
S. Miriam Radošević, Kresnikova 15, 51000 Rijeka;
Mob. 091/589 3347
Tel. 051/675-800
e mail: miriamir@email.t-com.hr

Kod upisa je potrebno ponijeti broj putovnice, datum rođenja, broj telefona/mob i uplatiti 100 EUR. Ostatak od 290 EUR uplatiti najkasnije do 20.09.2014.
Napomena: Za pansion Ars-sur-Formans potrebno je ponijeti plahte i ručnike ili se naknadno plaća 4 EUR.