Godišnje hodočašće Fatima-Lurd 2017.

Ponedjeljak, 15. svibnja 2017. - polazak u 5,30 sati ispred crkve sv. Terezije od Djeteta Isusa, Martina Kontuša 49. Dolazak u Milano. Sv. misa u Katedrali, razgledavanje, polazak za Torino. Posjet Katedrali - Torinsko platno i Bazalika Marije Pomoćnice. Večera. Noćenje

Utorak, 16. svibnja 2017. - Nakon doručka odlazak za Lourdes. Dolazak u Lourdes, sv. misa, večera, noćenje.

Srijeda, 17. svibnja 2017. - Sv. misa, doručak, Križni put, ručak. Stopama Bernardice (rodna kuća i Cachot), procesija s Presvetim, večera, procesija sa svijećama i krunica, noćenje.

Četvrtak, 18. svibnja 2017. - Sv. misa, doručak, odlazak za Santiago de Capostela. Smještaj, razgledavanje, večera, noćenje.

Petak, 19. svibnja 2017. - santiago de Campostela - doručak, sv. misa, razgledavanje, polazak za Coimbru. razgledavanje znamenitosti i Crkve gdje je živjela vidjelica s. Lucija. Dolazak u Fatimu, večera, noćenje.

Subota, 20. svibnja 2017. - Fatima. Doručak, sv. misa. Posjet Bazilici i drugim znamenitostima. Ručak, Križni put, posjet selu triju pastirića Aljustrel i mjestu ukazanja Anđela mira. večera, procesija sa svijećama. Na godišnjicu ukazanja, 13. svibnja 2017. papa Franjo je proglasio svetima Frncesca i Jacintu, djecu kojima se ukazala Gospa fatimska.

Nedjelja, 21. svibnja 2017. - Doručak, sv. misa. Aktivnosti prema dogovoru. Večera. Noćenje.

Ponedjeljak, 22. svibnja 2017. - Sv. misa. Doručak, odlazak za Madrid. Po mogućnosti posjetiti jedno od slijedećih mjesta koja se nalaze uz put), Salamanca ili Avila. Dolazak u Madrid, večera. Noćenje.

Utorak, 23. svibnja 2017. - Posjet Toledu, razgledavanje Madrida, večera, noćenje.

Srijeda, 24. svibnja 2017. - Doračak, odlazak za zaragozu. Sv. misa u bazilici Naše Gospe od Stupa, razgledavanje. Odlazak u Barcelonu. razgledavanje. Odlazak u hotel, večera, noćenje.

Četvrtak, 25. svibnja 2017. - Doručak, sv. misa u bazilici sv. Obitelji, ili u Montserratu. Posjet Monserratu, pobožnost. Povratak u Barcelonu, razgledavanje, odlazak u hotel, večera, noćenje.

Petak, 26. svibnja 2017. - Doručak, sv. misa, odlazak u Lyion, smještaj, razgledavanje, večera, noćenje.

Subota, 27. svibnja 2017. - Doručak, posjet Ars-sur-formas, sv. misa, razgledavanje. Polazak za La Sallete, smještaj, večera, procesija, noćenje.

Nedjelja, 28. svibnja 2017. - la Salette, sv. Misa, doručak, povratak. Padova - posjetiti sv. Leopolda Mandića, sv. Antu Padovanskog i dolazak u Rijeku u kasnim noćnim satima.