BLAGDAN SV. TEREZIJE OD DJETETA ISUSA

U petak, 28. rujna 2012. započela je trodnevnica povodom župnog blagdana sv. Terezije od Djeteta Isusa pobožnošću sv. Tereziji. Misu je predvodio župnik, vlč. Ivan Šarić, a nakon sv. Mise bilo je euharistijasko klanjanje.

U subotu, 29. rujna 2012. nakon pobožnosti sv. Tereziji sv. Misu je predvodio vlč. Nikola Vranješ, koji je nako Mise održao tribinu o predstojećoj godini vjere, na kojoj je govorio o uključivanju župne zajednice i vjernika u aktivno svjedočenje vjere.

U ponedjeljak, 1. listopada 2012., župni blagdan sv. Terezije, proslava je započela hodočaničkom sv. Misom u 8,00 sati koju je predvodio msgr. Nikola Uravić, pastoralni suradnik. Nakon pobožnosti sv. Tereziji, svečanu konceclebriranu sv. Misu u 18,00 sati predvodio je riječki nadbiskup mons.dr. Ivan Devčić