Župni zbor

Po izboru Trsatskog dekanata medalju sv. Vida, 15. lipnja 2012. primit će časna sestra milosrdnica Marija Agnesa Česnik, zbog dvadeset i dvije godine neumornog sviranja i vođenja župnog zbora u župnoj zajednici sv. Terezije od Djeteta Isusa na Podvežici. Njezino nesebično zalaganje doprinosi ljepoti liturgijskih slavlja župne zajednice.

dobitnica medalje sv. Vida, s. Marija Agnesa Česnik

PJEVAČKI ZBOR (1960.G.)

PJEVAČKI ZBOR (studeni 1957.G)

PJEVAČKI ZBOR (lipanj 1957.)

Članovi crkvenog pjevačkog zbora - Elizabeta Mesaroš, Mirjana Matković, Marica Grbac, Anđelka Miculinić, Miljenka Hrabar, Miranda Hauselmaier, Slava Mesaroš, Ankica Rahelić, Neda Blažević, Mirjana Polić, Cvetko Mesaroš, Josipa Mesaroš, Neda Radošević i Anđelka Glavan - sa voditeljem zbora, orguljašem Krunoslavnom Glažarom i župnikom, vlč. Adamom Muchtinom (fotografije iz 1957. i 1960. godine)